Ar gali Zarasų kraštas augti?

„Kurk Zarasams” komanda iš kitų išsiskiria savo atvirumu. Mes ne tik girdime, bet ir savo pavyzdžiu rodome, kad tik atvirai bendraujant ir kartu ieškant sprendimų mūsų kraštas gali pradėti AUGTI.

Mūsų tikslas, kad Zarasų kraštas augtų ne tik gerovę atspindinčiais rodikliais, bet ir gyventojų skaičiumi. Mūsų rajonas ypatingai turtingas gamta ir mes turime pakankamai erdvės augimui. Tereikia kryptingai dirbti. Mūsų komanda tam pasiruošusi.

Rajonui svarbius klausimus mes sprendžiame kartu su Jumis, o ne už uždarų durų. Kviečiame diskutuoti ir teikti siūlymus viešose diskusijose, susitikimuose.

Šiuos metus pradėjome tiesioginėmis transliacijomis švietimo ir socialinės srities tema. Transliacijų metu keliame skaudžiausius sričių klausimus ir ieškome sprendimų.

Artimiausias transliacijas kviečiame stebėti Facebook puslapyje „Kurk Zarasams“. Vasario 8 d. – kalbėsime apie verslą ir turizmą Zarasų krašte. Vasario 16 d. – viešojo administravimo tema. Vasario 23 d. – atsakysime į visus daugiausia dėmesio per visą rinkimų kampaniją susilaukusius klausimus.

Mūsų naujienas kviečiame sekti svetainėje naujienų skiltyje, Facebook puslapyje „Kurk Zarasams“ ir YouTube kanale „Kurk Zarasams“.

Facebook
LinkedIn
Twitter
Email

Naujienos ir renginiai

Naujausi straipsniai