Kurk Zarasams

Bendraminčiai

Mus palaikantys kraštiečiai

Džiaugiamės kiekvienu bendraminčiu

Aurelija Trimonytė

Aurelija Trimonytė

Susibūrėme į ambicingų ir energingų bendraminčių komandą, kuri neša naujas idėjas ir sprendimus mūsų visų krašto ir jo gyventojų klestėjimui.
Ingrida Tatarūnė

Ingrida Tatarūnė

Džiaugiuosi, kad gyvenu ir dirbu mažame bei jaukiame Zarasų krašte. Dirbant su aktyvių ir profesionalių žmonių komanda čia labai lengva kažką pakeisti. Jaučiu, atėjo laikas pakreipti Zarasus kita linkme!
Eglė Vaitkevičienė

Eglė Vaitkevičienė

Aš kartu, nes noriu kurti Zarasus. Nes man rūpi, kaip ir kuo gyvena mano krašto žmonės.
Modestas Stumbrys

Modestas Stumbrys

Manau, kad mąstytojų turime, tačiau darytojų labai trūksta. Mano bei „Kurk Zarasams“ požiūrio kryptis sutampa – kartu mes pasiryžę kurti ir veikti.
Gražina Kazokienė

Gražina Kazokienė

Bendraminte jaučiuosi, nes myliu Zarasus, rūpi mūsų krašto gerovė, noriu čia kurti. Man aktualu, turiu išmanymo, idėjų ir kompetencijos kultūros, meno, turizmo srityse. Kaip raktą į bet kokią Zarasų krašto gerovę matau bendruomeniškumo skatinimą.
Dovilė Vitkevičiūtė

Dovilė Vitkevičiūtė

Esu čia gimus ir augus, 15 metų gyvenau užsienyje, apkeliavau visą žemę ir niekur neradau gražesnės vietos. Jaučiuosi skolinga šiai žemei, kad mane užaugino ir kad tiek ilgai čia nebuvau. Todėl noriu prisidėti prie jos augimo ir puoselėjimo.
Deimantė Andriuškevičiūtė

Deimantė Andriuškevičiūtė

Esu ,,Kurk Zarasams” bendramintė, nes noriu gyventi Zarasuose, jais didžiuotis. Man atrodo tai įmanoma, kai šalia yra kūrybingi, sąmoningi, aktyvūs bendraminčiai.
Donatas Pupeikis

Donatas Pupeikis

„Kurk Zarasams“ bendraminčius sieja drąsa išsakyti idėjas ir priimti sprendimus. Esu giliai įsitikinęs, kad su šia komanda Zarasų kraštas gali daugiau ir geriau, nei turi dabar.
Šarūnas Šablinskas

Šarūnas Šablinskas

Su „Kurk Zarasams“, nes tai bendraminčiai, su kurias galima pakeisti Zarasų rajone rytojų taip, kad jame norėtųsi gyventi. Kurie išgirsta, gerbia ir siūlo sprendimus ir išsprendžia problemas.
Ingrida Šablinskienė

Ingrida Šablinskienė

Turiu vidinį norą prisidėti prie šviesesnės Zarasų ateities, kad senjorai sakytų, jog Zarasai – geriausia vieta oriai gyventi, o jaunimas įvardintų mūsų miestą patraukliausia vieta gyventi, dirbti, kurti ir auginti vaikus.
Laurynas Gerikas

Laurynas Gerikas

Kodėl aš su jumis: norisi gyventi, o ne egzistuoti. Norisi daryti, o ne žiūrėti. Norisi padėti, o ne tik naudoti. Norisi būti tarp žmonių, o ne žiūrėti į juos iš dramblio kaulo bokšto.
Edmundas Mieželis

Edmundas Mieželis

Gyvenu Antalieptėje jau 20 metų, šiuo metu kartu su „Inovatorių slėniu” dirbu prie Antalieptės miestelyje esančių apleistų pastatų ir vienuolyno ansamblio atkūrimo bei pritaikymo naujoms veikloms. Tikiu, kad „Kurk Zarasams” atgaivins kaimus ir miestelius.
Agnė Šukštulytė

Agnė Šukštulytė

Jungiuosi į Kurk Zarasams bendraminčius, nes matau komandoje žmones su kuriais kasdien dirbu ir kuriu Zarasų labui.
Rimas Leleckas

Rimas Leleckas

„Kurk Zarasams“ vienija jaunus, energingus, veržlius ir kūrybingus žmones, kurie mielai priima gerąją vyresniųjų patirties pagalbą. Jie moka bendrauti, ištransliuoti, atsirinkti. Aš pritariu daugumai jų minčių ir idėjų. Aš jais pasitikiu!
Andrius Mašanauskas

Andrius Mašanauskas

Kad Zarasai augtų ir klestėtų, taptų traukos ir poilsio kraštu Lietuvoje, kad čia gimtų ir užaugtų naujos gyventojų idėjos ar svajonės, verslai, kurie augintų Zarasus ir visą Zarasų kraštą!
Jurgita Jasponytė-Burokienė

Jurgita Jasponytė-Burokienė

Zarasai – mano gimtinė. Aš tikiu, kad žmogus neatsitiktinai ateina į tam tikrą žemę; tikiu „vietos genijaus“ sąvoka ir norisi „kurti“ tai vietai. Todėl darau tai, ką galiu Zarasams bent savo eilėraščiais. Stengiuosi išsaugoti tai, ką dar siekia mano, mano tėvų atmintys šiame krašte.
Juras Juškėnas

Juras Juškėnas

Gera gyventi ten, kur kartu su bendraminčiais galime kurti geresnį rytojų. Tad kurkime kartu.
Inga Vaitkevičienė

Inga Vaitkevičienė

Esu su Jumis, nes norisi savo mylimą miestą matyti gražų ir kad visi atvykę norėtų grįžti čia vėl ir vėl. Kad čia gyvenantys žmonės būtų laimingi. Kad Zarasai būtų ZARASAI.
Gintaras Žižys

Gintaras Žižys

Politika turi kurti ateitį, todėl metas ją grąžinti į savivaldą. Draugas sakė, turiu jungtis prie kūrėjų ir būti jos dalimi.
Giedrė Balnė

Giedrė Balnė

Palaikau „Kurk Zarasams”, nes šios komandos idėjos ir darbai skatina gyventojus bendrauti, dalintis ir kartu spręsti problemas. Tai žmonės – kurie turi siekių būti naudingais savo kraštui.
Tautvydas Špokas

Tautvydas Špokas

Negyvenu ten kur gimiau, bet savas kraštas labai rūpi. Juo domiuosi labiau nei tuo, kuriame gyvenu. Kasdien seku naujienas ir džiaugiuosi teigiamais pokyčiais. Svajoju, kad vieną dieną grįšiu gyventi į Zarasus.
Milda Petrokaitė

Milda Petrokaitė

Iš patirties žinau, kad jeigu įkvėpimas idėjoms ir veiksmui kyla iš širdies, jų įgyvendinimas eina gera linkme. „Kurk Zarasams” tos širdies ir nuoširdaus noro dirbti Zarasų kraštui matau labai daug, todėl džiaugiuosi, kad nuo pat pradžių esu bendraminčių gretose.
Indrė Triponaitė

Indrė Triponaitė

Visi esame iš Zarasų, todėl smagu būti šios bendruomenės dalimi ir dirbti bei kurti kartu.
Vilma Jarmalavičienė

Vilma Jarmalavičienė

Tai, kad negali padaryti visko, nereiškia, jog negali padaryti nieko. Labai palaikau idėjas, sumanymus, o svarbiausia, realius darbus bendraminčių komandos „Kurk Zarasams”. Džiaugiuosi, kad ši komanda ne tik duoda „žuvį”, bet įteikia ir meškeres, kad išmoktume patys žvejoti.
Diana Šeržintienė

Diana Šeržintienė

Gyvenimas juda, žmonės keičiasi. Laikas bėga greit ir nestoja. Manau jau atėjo laikas kurti Zarasams
Marius Montikas

Marius Montikas

Kodėl „Kurk Zarasams“? Nes tai aktyvūs, bendrų idėjų vedami žmonės, siekiantys geriausių rezultatų Zarasų kraštui.

Prisijunk kurti Zarasus

Kiekviena idėja įkvepia. Kiekvienas bendramintis sustiprina