Aurelija Trimonytė – kandidatė į Zarasų rajono merus

Politinio komiteto "Kurk Zarasams" pirmininkė Aurelija Trimonytė pranešė kelianti savo kandidatūrą į Zarasų rajono merus.

Jaučiasi visiškai rami

„Jaučiuosi visiškai rami” – taip apie savo sprendimą kandidatuoti Aurelija Trimonytė pradėjo pranešimą Facebook paskyroje.

Jaučiuosi visiškai rami. Rami ne todėl, kad jau supakuotos kalėdinės lauktuvės. Esu rami matydama „Kurk Zarasams” komandos užsidegimą, ryžtą ir norą kurti. Žinau, kad kiekvienas bendramintis yra stipri asmenybė, turinti reikalingų savybių ir svarbių patirčių, o visi kartu esame tvirta komanda – jau dabar matau, kad galime.

Pasidaro, kai darai
Aurelija Trimonytė

Zarasų rajono meras – formuoja kelią, kuriuo eis rajono gyventojai. Turėdama visišką Politinio komiteto „Kurk Zarasams“ palaikymą aš prisiimu atsakomybę už Zarasų kraštą – kandidatuoju į rajono merus. Jaučiu didelį gyventojų palaikymą, kuris dar labiau sustiprina tikėjimą, kad visi bendrai mes galime daugiau.
„Kurk Zarasams“ supergalia – mūsų kandidatai ir bendraminčiai. Abipusis pasitikėjimas sutvirtina žinojimą, kad mes jus girdim. Girdim ir galim Zarasų kraštui suteikti naujų bei ryškių spalvų.
Jau po švenčių pakviesime visus susipažinti su mūsų kandidatais.

Facebook
LinkedIn
Twitter
Email

Naujienos ir renginiai

Naujausi straipsniai