Diskusijos galia. Abipusis supratimas ir empatija veda į sėkmę

Politinio komiteto „Kurk Zarasams“ kandidatė į Zarasų rajono merus Aurelija Trimonytė dalinasi patyrimais iš gyvų susitikimų su rajono gyventojais ir apie gyvų transliacijų internetu metu gautą patirtį.

Kelių mėnesių rinkiminis laikotarpis mane ir mūsų komandą paskatino dar giliau nerti į Zarasų krašto problemines temas. Gyvų susitikimų, pašnekesių, tiesioginių transliacijų metu, trumpais ir šiltais pasikalbėjimais su Jumis mes dar kart įsitikinome kaip svarbu yra atvira diskusija, kurioje girdime vieni kitus ir kurioje gimsta sprendimai kasdieniams iššūkiams įveikti. 

Būdama Zarasų rajono mere ir toliau bendrausiu su Jumis, nes tik diskusijose gimsta sprendimai. Esu įsitikinusi, kad Zarasų kraštas ne tik gali, bet ir turi būti vieta, kurioje gera gyventi, dirbti ir kurti. Esu pasiruošusi dirbti Zarasų kraštui!

Dėkoju kiekvienam, kuris dalijosi mintimis, idėjomis ir siūlė konkrečius sprendimus, kurie padės mūsų kraštui augti ir kokybiškai ir kiekybiškai. Esu dėkinga energingai „Kurk Zarasams“ bendraminčių ir kandidatų komandai, kuri yra pasiryžusi dirbti vardan Zarasų krašto.

Palaikykite mane ir „Kurk Zarasams“ komandą – kurkime Zarasų kraštą kartu!

Akimirka iš susitikimo su Zarasų krašto žmonių su negalia sąjunga
Akimirka iš susitikimo su Zarasų krašto žmonių su negalia sąjunga
Facebook
LinkedIn
Twitter
Email

Naujienos ir renginiai

Naujausi straipsniai