Laisvė kurti. Tiesus kelias į klestinčią Zarasų krašto ateitį

Kiekvienas žmogus yra unikalus. Kiekvienas norime palikti pėdsaką šioje žemėje, savo rankomis puoselėti ir kurti savo namus, savo kraštą, savo valstybę. Ar Zarasuose jaučiamės laisvi ir drąsūs tai daryti? Ar turime galimybę būti išklausyti ir išgirsti, ar dažniau nusprendžiama už mus?

Praėjusį šeštadienį į kūrybines dirbtuves Antalieptėje susirinko gausus būrys kuriančių bendraminčių. Kiekvienas dalyvis unikalus – turintis savo patirtį ir nuomonę. Tačiau visus bendram darbui sujungė svarbiausias dalykas – laisvė kurti ir dalintis savo idėjomis, kaip vystyti Zarasų kraštą.

Susitikimo metu išgryninome Zarasų krašto viziją, sutarėme, ką reikia keisti, ką verta tobulinti, ką  naujai sukurti ar įveiklinti. Nepraleidome ir to, kas gražaus Zarasų krašte jau padaryta ir kaip visa tai sujungti bendram tikslui – klestinčiam Zarasų kraštui.

Kiekvienas „Kurk Zarasams“ bendramintis žino ir drąsiai sako: Pasidaro, kai darai. Svarbiausia – atvira diskusija, kurioje gimsta naujos idėjos bei energinga komanda, kuri būtų pasiryžusi tas idėjas įgyvendinti. Kviečiame susipažinti su politinio komiteto „Kurk Zarasams“ kandidatais į tarybos narius. Tai – savo kraštą mylintys žmonės, kurie drąsiai dalijasi idėjomis ir yra pasiryžę kurti Zarasų kraštą. Svetainėje taip pat susipažinsite su mūsų sukurtomis ir pastaruosius kelerius metus veikiančiomis iniciatyvomis, kurios puošia mūsų kraštą

Facebook
LinkedIn
Twitter
Email

Naujienos ir renginiai

Naujausi straipsniai