Šuolis link tikslo. Kurkime Zarasų kraštą kartu

Gruodžio 5 dieną Politinis komitetas „Kurk Zarasams“ tapo oficialiu artėjančių 2023 m. Savivaldybių tarybų ir merų rinkimų politinės kampanijos dalyviu, skelbia LR Vyriausioji rinkimų komisija. Tai dar vienas sėkmingai žengtas procedūrinis žingsnis link tikslo – kurti geresnį Zarasų kraštą.

„Mažas žingsnis žmogui, bet milžiniškas šuolis žmonijai“ – daugiau nei prieš pusamžį su jauduliu balse ištarė astronautas Neilas Armstrongas. „Kurk Zarasams“ deda tvirtus ir užtikrintus žingsnius: nuosekliai eina turėdami aiškų tikslą, atvirai kviečia diskusijoms gyventojus, kurie neabejingi tam, kas vyksta Zarasų mieste ar rajone, kurie tikisi pokyčių, padėsiančių mūsų kraštui augti ir tobulėti, tapti patrauklesniu svečiui ir jaukesniu čia gyvenančiam, prisiima atsakomybę daryti.

Mažas žingsnis žmogui, bet milžiniškas šuolis žmonijai
Neilas Armstrongas

Žingsnių padaryta daug ir jų bus dar daugiau ateityje, bet mūsų visų laukia svarbiausia dalis – šuolis tikslo link. Tik sėkmingai įveiktas šuolis suteiks tvirtą pagrindą tolimesniems žingsniams. Kaip ir kiekviename žingsnyje, svarbiausia – palaikymas. Be palaikymo nebūtume čia, kur šiandien esame. Politinis komitetas „Kurk Zarasams“ jaučia gyventojų palaikymą, paskatinimą ir buvimą šalia.

Pagal galiojančius LR įstatymus, politiniai komitetai neturi galimybės būti finansuojami valstybės biudžeto lėšomis. Norėdami sėkmingai nešti savo idėjas iki galo ir sėkmingai įveikti laukiantį lemiamą šuolį, rinkimų kampanijos metu patirsime įvairių išlaidų. Kviečiame visus Zarasų krašto gyventojus, palaikančius mūsų idėjas, prisidėti ir paremti „Kurk Zarasams“ rinkiminę kampaniją, kad idėjos virstų realiais darbais.

Paremti galima pervedant auką tiesiai į „Kurk Zarasams” rinkimų sąskaitą:

Aukos gavėjas: Politinis komitetas „Kurk Zarasams”

Sąskaitos Nr.: LT227300010175148292

Mokėjimo paskirtis: žodis „auka” ir Jūsų asmens kodas. Asmens kodą nurodyti būtina aukojant daugiau nei 50 eurų.

Svarbu:

  • Aukoti rinkimų kampanijai gali tik fiziniai asmenys.
  • Aukoti daugiau negu 50 eurų gali tik tie fiziniai asmenys, kurie yra deklaravę savo pajamas už 2021 metus. Aukojant 50 eurų ir mažiau šis reikalavimas netaikomas.
  • Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti žodį „auka” ir savo asmens kodą, jeigu aukojate daugiau nei 50 eurų. Ši informacija reikalinga tam, kad galėtume deklaruoti auką Vyriausiajai rinkimų komisijai. Asmens kodas viešai neskelbiamas. Paskirtyje galima nurodyti ir kam skirta auka.
  • Vienas aukotojas per rinkimų kampaniją kiekvienam savarankiškam dalyviui gali suteikti auką iki 10 rinkimuose taikomų VMDU dydžių (15980 eurų), bet ne daugiau kaip 10 proc. aukotojo deklaruotų metinių pajamų.

Daugiau informacijos

Facebook
LinkedIn
Twitter
Email

Naujienos ir renginiai

Naujausi straipsniai